Pohyb medzi knihami: Aktívne stredy v knižnici

PRÍĎTE K NÁM POČAS LETA ZLEPŠIŤ SVOJU KONDÍCU A VITALITU
Viacerí z vás trávia veľa času nad knihami, čo nás teší. Ale na to, aby mozog vedel vnímať a správne chápať prečítaný text, potrebuje aj pravidelné prekrvenie. K tomu vám počas júla pomôžu stredy v našej knižnici, ktoré môžete stráviť s inštruktorkou PaedDr. Monikou Orlíkovou, PhD. Niektorí z vás ju už poznajú z našich podujatí.

Venovať sa vám bude každú júlovú stredu od 8.00 do 9.00 hod. Spoločne si prejdete niekoľko jednoduchých cvikov, ktoré môžete zaradiť do svojej dennej rutiny. Svoju kondíciu zlepšíte vďaka sponzorovi podujatia špecializovanej športovej predajni Intersport Nitra, ktorá nám darovala športové pomôcky a karimatky. Športové obchody Intersport v Nitre nájdete v obchodných centrách Promenada a Mlyny Nitra.

Vstup: Podujatie je pre návštevníkov s platným čitateľským preukazom zdarma, bez preukazu v sume 1€.
Prihlasovanie: Počet miest je obmedzený na 15, preto sa treba prihlásiť vopred na: 037/7419162, 0911/225799, alebo emailom: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..
Inštruktorka: PaedDr. Monika Orlíková, PhD.
Dátum: 3. 7., 10. 7., 17. 7., 24. 7., 31. 7. od 8.00 do 9.00 hod.
Miesto: spoločenská miestnosť v hlavnej budove Krajskej knižnice Karola Kmeťka v Nitre, Fraňa Mojtu 18