Novinka: Čitateľský klub s výhodami

Mnohí z vás zrejme stihli cez sviatky prečítať knihy, ktoré ste si našli pod vianočným stromček. Príďte sa s vašimi dojmami z prečítaného podeliť s ostatnými.

V novom roku sa prvý raz stretneme na Čitateľskom klube vo štvrtok 25. 1. 2024 o 15.00 hod. v spoločenskej miestnosti v hlavnej budove knižnice na Fraňa Mojtu. Ak nestíhate prísť presne, nevadí, pripojiť sa môžete aj neskôr.

A máme pre vás aj novinky. Ak sa chcete zúčastniť klubu, ale nemáte platný čitateľský preukaz do našej knižnice, ponúkame vám možnosť registrácie/predĺženia registrácia na 1 rok za zvýhodnenú sumu 1 €. Zvýhodnená suma platí len pre členov klubu. A to sa už oplatí.

Za túto sumu máte počas celého roka prístup k približne 200 000 knihám, aktuálnym číslam časopisov, novín a denníkov, k verejnému internetu a k desiatkam podujatí či výstav.
Ako bonus získate na stretnutiach klubu čitateľské tipy na knihy, ktoré by ste si možno inak nevšimli.