Beseda so stand-up komikom Michaelom Szatmarym

Nezmeškajte príležitosť stretnúť sa so stand-up komikom Michaelom Szatmarym.

Príďte sa zasmiať a stráviť pohodové popoludnie v knižnici so stand-up komikom Michaelom Szatmarym. Vyštudovaný politológ, televízny spravodajca, muzikant, skladateľ a stand-upista má vzťah k slovám a textu v rodine.

Jeho starý otec Juraj Špitzer bol literárnym historikom, stará mama Dalma Špitzerová divadelnou herečkou a mama Zuzana Szatmary je publicistka a poetka. Michael Szatmary sa tak drží v podobných vodách, pričom zastavil aj na brehu stand-up comedy žánru.

Poznať ho môžete z projektu Silné reči, z relácií Inkognito a Sedem, či ako autora knihy Lokálny sexsymbol.

Nezmeškajte príležitosť zažiť humor zblízka a stretnúť sa s človekom, ktorý nás pravidelne rozosmieva na pódiách či pred kamerami.

Dátum a čas: 11. 6. 2024 o 15.30 hod.
Miesto: spoločenská miestnosť v hlavnej budove Krajskej knižnice Karola Kmeťka v Nitre, Fraňa Mojtu 18
Vstup: platný čitateľský preukaz alebo jednorazový vstup za poplatok podľa cenníka