Letné čítanie vonku

POĎTE S NAMI STRÁVIŤ NEZABUDNUTEĽNÉ LETNÉ DOPOLUDNIA

Vždy bolo zvykom, že krajská knižnica pre deti pripravuje program aj počas letných prázdnin. Minulý rok sa pobočka na Klokočine a úsek literatúry pre deti a mládež tešil veľkej návštevnosti letných čítaní a tvorivých dielní.

Tento rok v tom, samozrejme, budeme pokračovať. Okrem klasických podujatí v knižnici by sme sa s vami radi stretávali aj vonku v priestoroch mestského parku. Zoberieme knihy, deky, vymyslíme pre vaše deti zábavné či poučné aktivity a spoločne strávime pekné leto nielen v priestoroch krajskej knižnice.

V prípade nepriaznivého počasia sa program presúva na úsek literatúry pre deti a mládež v hlavnej budove na Fraňa Mojtu 18. O zmenách budeme informovať na webovej stránke v časti Aktuality a na sociálnych sieťach.

Dátum a čas: júl (3. 7., 10. 7., 17. 7., 24. 7., 31. 7.), august (7. 8., 14. 8.) vždy od 9.30 hod.
Miesto: Mestský park na Sihoti, pri griloch/úsek literatúry pre deti a mládež, Fraňa Mojtu 18
Vstupné: V prípade konania v parku je vstup zdarma. V priestoroch knižnice majú návštevníci s platným čitateľským preukazom vstup zdarma, bez preukazu je vstup v sume 1 €.