Strašidelné čítanie s Evou Pavlíkovou

NEUVERÍTE VLASTNÝM OČIAM, KEĎ PRÍDETE 25. 10. DO KRAJSKEJ KNIŽNICE. Neuveríte vlastným očiam, keď prídete 25. 10. do krajskej knižnice. Chystáme pre vás Strašidelné čítanie s výnimočnou hostkou EVOU PAVLÍKOVOU.

Milé deti a dospelí, pripravte sa na tajomné dobrodružstvo, ktorí zažijete len vtedy, keď je knižnica zatvorená. Presne tak, strašidelné čítanie by cez deň nemalo tú správnu atmosféru, preto sa stretneme až o 18.00 hod., teda v čase, kedy v knižnici bežne nie je ani nohy.

Vďaka halloweenskej výzdobe sa naša spoločenská miestnosť premení na strašidelný svet plný tajomstiev. No nebojte sa, deti, všetky strašidlá sú priateľské a čakajú len na vás, aby ste si užili nezabudnuteľný zážitok!

S istotou nám k tomu pomôže oceňovaná a nielen v Nitre dobre známa herečka Divadla Andreja Bagara pani EVA PAVLÍKOVÁ, ktorá vám prečíta príbeh z knihy ZOŠIDLO od Guy Bassa. Dodajte si odvahu a príďte zažiť niečo, čo v knižnici ešte nebolo.

Číta: Eva Pavlíková
Dátum a čas: piatok 25. 10. 2024 o 18.00 hod.
Miesto: spoločenská miestnosť v hlavnej budove krajskej knižnice, Fraňa Mojtu 18
Vstup: s platným čitateľským preukazom zdarma/bez preukazu je vstup v sume 1 €